Naučte své dítě efektivnímu učení

Témata

Anketa

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (550)
 

Ne (501)
 

TOPList

TOPlist

Statistika

Test

Z diskuze...

Únor 2008

Společně strávený čas

Ať se Vám to líbí nebo ne, společně strávený čas je pro dítě tím nejdůležitějším, co mu můžete dát. Jste pro něj hlavní inspirací, ať již v pozitivním nebo negativním smyslu slova.

Nebojte se, nemusíte být dokonalí. Děti umějí rozlišovat. Chtějí po Vás jediné, abyste je měli rádi. Čtyřka z matiky se opravuje mnohem snáz společným úsilím než slzami v zamčeném pokoji. Možná se zlobíte: "Kde na to všechno mám brát čas - dvě zaměstnání, domácnost, hypotéka". Ano máte pravdu, je toho hodně, proto je třeba se rozhodnot, co/kdo je nejdůležitější. Děti Vám úsilí v budoucnu vrátí. Je jedno, jestli se budete společně potit nad úkoly, připalovat špekáčky zahradě nebo bloudit na dovolené. Děti pozorují, zkoumají a učí se.

Přejeme hodně příjemných společně strávených chvil.

Žádné komentáře
 
Upozornění: Příspěvky v diskuzích a komentářích jsou názory našich čtenářů a nevyjadřují stanovisko redakce. Informace na těchto stránkách nemají charakter právní rady, byly poskytnuty zdarma a jejich poskytovatelé v žádném případě neodpovídají za případné škody spojené s jejich využitím nebo nevyužitím.